Drampa Görsel İletişim Ajansı

About Us - Drampa Visual Communication Agency
About Us - Drampa Visual Communication Agency

Biz

2015 yılında yaratıcı bir tutkuyu, artık Görsel İçerik ve İletişim Ajansı olan içerik işbirliğine dönüştürdük.

15 yılı aşkın dijital, video ve sosyal medya deneyimiyle ekibimiz hem içerik stratejisi hem de dijital içerik üretimi için yaratıcı tutku ve yetenekleri bir araya getirmiştir.

Bugün, tek odak noktası stratejik içerik pazarlaması, sosyal medya, video prodüksiyonu, fotoğraf, grafik tasarım ve ücretli medyayı içeren endüstrinin içerik geliştirmedeki en iyi vizyonerlerini  seçmekten gurur duyuyoruz. İletişim vizyonunuzu oluşturmaya hazır mısınız? Bugün güneşli İstanbul’daki ofisimizde sanal bir sohbet planlayalım veya toplantıya geçelim.

Dijital medya içerik kodlanarak oluşturulur; web siteleri, insanların mobil iletişim araçları gibi sanal platformlarda sürekli etkileşime girdiği bir evrendir.

İçinde bulunduğumuz bilgi ve iletişim çağı sadece yaşam biçimimizi değiştirmedi, aynı zamanda markaların, ürünlerin ve hizmetlerin iyileştirilmesini de gerekli kıldı.

Dijital kimlik oluşturmak, markalar ve ürünler için de temel bir gereklilik haline geldi. Dijital alanda güçlendirme, markanızın bilinirliğini artırmak ve istenen satış hedeflerine ulaşmak için en doğru ve tutarlı yoldur.

Somut, derin ve uygulanabilir hedefleri belirlemek, başarıya giden yolda atmanız gereken ilk adımdır. İletişim ve pazarlama stratejinizi belirledikten sonra, doğru araçları kullanarak analiz yapmak, bu yola giden engelleri aşmanız için bir zorunluluktur.

Bu noktada; Drampa, iletişim stratejinizin, marka konumlandırma, web ve sosyal medya iletişim danışmanlık hizmetlerinin geliştirme, analiz ve raporlama araçlarını sunar.

Sosyal medya, kullanıcıların tüm içeriklerini, basit, anlık ve iki taraflı bilgi paylaşımını ve bilgiye kolay erişimini paylaşmalarını sağlayan yeni bir medya biçimidir.

Bir markanın, gerektiği gibi sosyal medyada temsil edilemeyen ve hesapların düzgün ve tutarlı bir şekilde yönetilemediği, arzu edilen tanıma ve satış hedeflerine ulaşması neredeyse imkansızdır. Güçlü sosyal medya yönetimi, istikrar ve tutarlılık için, istenilen mesajları doğru şekilde sağlamak için gereklidir.

Drampa, sosyal medya stratejinizi yerel içerik üretimi, hesabı ile tanımlamanıza yardımcı olur

yönetim, reklamcılık hesap yönetimi, izleme ve raporlama hizmetleri ve bu stratejiyi en doğru şekilde uygulamak.

İletişim teknolojilerinin olanakları, video içeriğini günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline getirdi. Kaliteli ve orijinal video içeriği, markaların tüketicilere ulaşma şeklini temelden değiştirir.

Akıllı telefonlar ile video içeriği, özellikle sosyal medya aracılığıyla internet trafiğinin önemli bir parçasıdır.

Kitlenize ulaşmak için videolar kullanmayı tercih etmelisiniz çünkü tüketicilerin% 87’si markalarının video içeriğini izliyor.

Drampa, tanıtım filmleri, dijital reklam filmleri, ekip, ekipman ve prodüksiyon hizmetleriyle markanız için güçlü ve etkili prodüksiyon malzemeleri sunmaktadır.

Görsel İçerik Üretimi

Görsel içerik, dijital medyanın ana iletişim araçlarından biridir. Reklamcılık çağımızın en dikkat çekici örneklerinden biri görsel materyale koşulsuz teslim olmaktır. İnsan zihninin görüntüleri yazılı metinlerden 60.000 kat daha hızlı çalışır ve görsel olarak desteklenen içerik% 94 daha fazladır.

Zengin görsel içerik markanız için vazgeçilmez bir araçtır. Görsel içerik güçlüdür, ancak bundan daha güçlü olan şey doğru mesajı iletebilen görsel içeriktir.

Drampa, markanız, reklam görselleri ve sosyal medya içeriği için fotoğraflar, videolar (stop motion, infographic, animasyon, hareketli grafikler vb.) Üretir.

Kampanya / İçerik

Hedeflerinize ulaşmak için sistematik olarak düzenlenen kampanyalarla etkili ve başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür.

Kampanyalarınızın hedef kitlesine ulaşma sürecinde, kuruluşunuzun başarısı, tutarlılığı ve içeriğin ikna edilmesi için profesyonel destek almak işinizi kolaylaştıracaktır. Kampanyalarınızı ve içeriğinizi oluşturma sürecinde; Drampa’nın yol haritanızı oluşturma, hedef kitlenize ulaşma, kuruluşunuzun olumlu algısını sürdürme ve güçlendirme, olumsuz algıyı engelleme ve başarılı etkinlikler düzenleme deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Drampa, özel gün kampanyalarının, ürün kampanyalarının ve sosyal sorumluluk projelerinin etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesi için en büyük destekçiniz olacaktır.

Reklam Planlaması

Günümüzde marka ve ürün, tüketiciyle bağlantı kurabilmek ve etkileşimini artırmak için sürekliliğe ve faydalara ihtiyaç duyuyor. Ürünün içeriği pazarlama içeriğiyle eşleştiğinde, her iki tarafta da temel fayda sağlayacaktır. Ayrıca, reklamlarınızın markanızla, etkili, yüksek verimli ve doğru stratejilerle uyumlu olarak etkili ve başarılı olması temel koşuldur.

Drampa olarak bütçe yönetimi ve raporlama, Facebook reklamcılığı, Google AdWords, influencer reklamcılığı ve Yandex Metrica ve gerilla pazarlama araçlarını en doğru şekilde kullanıyoruz ve reklamlara harcadığınız her kuruş için maksimum getiri sağlıyoruz.

sorumluluk projeleri.

Bizim takım

Barış Aydın

Founder / Director

Serdar Çulcuoğlu

Manager

Büşra Dübek

Customer Relations

Aydın Şavur

Social Media

Ali Akcan

Content Creation

Ofis

15 yılı aşkın dijital, video ve sosyal medya deneyimiyle ekibimiz hem içerik stratejisi hem de dijital içerik üretimi için yaratıcı tutku ve yetenekleri bir araya getirmiştir.

İstanbul

Şenlikköy Mah. Billur Sok. No:2 D:1 Florya / Bakırköy / İstanbul
+90 532 278 04 64 – [email protected]

Get Directions

Müşteriler

İçerik kolektifimiz, sosyal medyada ve ötesinde marka öykülerini hayata geçiriyor.

“Designs are increasingly winning competitions because they are literally green, and because somewhere they feature a small windmill.“

“Put all speaking her delicate recurred possible. Set indulgence inquietude discretion insensible bed why announcing. Middleton fat two satisfied additions.“

“Smile spoke total few great had never their too. Amongst moments do in arrived at my replied. Fat weddings servants but man believed prospect.“