NE YAPIYORUZ

İstanbul merkezli bir görsel iletişim ajansı olan Drampa’yız

15 Yılı aşkın dijital, video ve sosyal medya deneyimiyle ekibimiz, hem içerik stratejisi hem de dijital içerik üretimi için yaratıcı tutku ve yetenekleri bir araya getirmiştir.

DİJİTAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

İletişim stratejinizin, marka konumlandırmanızın ve web danışmanlık hizmetlerinizin geliştirme, analiz ve raporlama araçlarını sunuyoruz.

GÖRSEL İÇERİK

Markanızın, reklam görselleri ve sosyal medya içeriğiniz için fotoğraflar, videolar (stop motion, infografik, animasyon, hareketli grafikler vb.) görsel içerikler üretiyoruz.

KAMPANYALAR

Özel gün kampanyaları, ürün kampanyaları ve sosyal sorumluluk projeleri için etkili ve verimli yöntemin en büyük destekçisiyiz.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya stratejinizi yerel içerik üretimi, hesap yönetimi, reklamcılık hesap yönetimi, izleme ve raporlama hizmetleriyle tanımlamanıza ve stratejiyi en doğru şekilde uygulamanıza yardımcı oluyoruz.

REKLAM PLANLAMASI

Bütçe yönetimi ve raporlaması, Facebook reklamcılığı, Google AdWords, influencer reklamcılığı ve Yandex Metrica ve gerilla pazarlama araçlarını en doğru şekilde kullanarak, reklamlara harcadığınız her kuruş için maksimum getiri sağlıyoruz.

VİDEO ÜRETİMİ

Promosyon filmleri, dijital reklam filmleri, ekip, ekipman ve prodüksiyon hizmetleriyle markanız için güçlü ve etkili prodüksiyon malzemeleri sunuyoruz.

BLOG

Kelimeleri Yaşıyor ve Nefes alıyoruz

0
Mutlu Müşteriler
0
Video
0
Fotoğraf
0
Destek
KURULDU 2015

Sizi iyi göstermeyi seven,

 Görsel  İletişim Ajansı.

Let's Work Together